Hadi bir Hayal Sayfası Yazalım

Hayal sayfası nasıl yazılır ? Tabi ki önce hayal kurulur , en ince detayına kadar oluşturulur bu hayal zihinde . Öyle güzeldir ki bu aşama . Sadece temkinli olun düşmeyin egonuzun tuzağına . Kısacası içinizde birilerinin “aaa olmaz ” yuh sen de uçma ” falan demesine izin vermeyin , gönlünüzce kurun hayalinizi . Yaşayın zihninizde , tadını , kokusunu , heyecanını duyun ruhunuzda . Yalnız gözleriniz kapalıyken değil açıkken de görün kendisini … Ah çok heyecanlı , biraz rahat olun roket tasarlamıyorsunuz sonunda , düş kuruyorsunuz ne olabilir ki sonunda ?

Hazır olduğunuzda 2. aşamaya geçebilirsiniz ; Bu aşama kişiden kişiye göre değişe bilir . Benim için yazmak mesela sizin için , bir resim,bir battaniye  yada  resimli  bir pano … Bilemedim valla içinizden ne geliyor nasıl geliyorsa o olabilir . Yeter ki elle tutulur bir hale getirelim hayalimizi , gerçekleştirdiğimizi deneyimleyelim dokunduğumuzda .. Bilelim artık oldu oldu hayalim gerçek oldu diyelim..

İAşağıda size benimkilerden bir örnek ; İlerleyen zamanlarda belki bir iki tanesini daha paylaşırım sizinle ..Ve kim bilir belki siz de paylaşmak istersiniz benle kendi hayal sayfanızı.

Oldu çok şükür oldu ,sonunda aldım  2. Bodrum evimin tapusunu elime,hemde üst sitede  .Hemen işe koyuldum aşağıdan küçük yatağı yukarı çıkardım . 4 tane yatak oldu yukarda .Onları güzelce hazırladım .

Bizim boyacı geldi 1 günde şip şak  boyayı verdi duvarları , rötüş vs yerlerini yaptı . Televizyon sehpası zaten vardı üstüne küçük bir şey alı  verdim .  Sağa sola resimler objeler koydum . Mutfağın kahve rengi kapaklarını söktüm . Sağolsun boyacı onları da maviye boyadı . Hooop yepyeni bir mutfak oldu . Uygun fiyatlı yenileme projesi , yani yaşasın Pinterest . Yatakların hepsine bir örnek  nevresimler , Bodrum dokuması örtüler koydum . Sağolsun perşembe pazarında yok yok zaten , yeterki zevkin azıcıkta paran olsun .Tekzenden ucuz yollu bir masa sandalye takımı , 2. elden az kullanılmış  bir balkon koltuğu , bir kaç çiçek , bir  nazarlık işte balkonda çıktı ortaya .

Misler gibi verdim evi kiraya sezonluk bayramda . Kiracım ikiletmeden kabul etti kirayı .  Millet kaçıyor anacım İstanbul bitmiş. Harcadığım çıktı üstüne param bile kaldı .  Bu yaz yine  zenginim çok şükür oğlum geldiğinde cebine harçlığını koydum hatta giderken yanına vereceğim CAD ları bile bankada hesabıma yatırdım . Bolluk bereket geldi benim de kapıma açtım ve içeri buyur ettim . Çok şükür hayalim gerçek oldu … Eeee ben hep ne derim nefes alıyorsan umut vardır değil mi . İşte öylede oldu .