Sonbahar

Derdi nedir bu sonbaharın diye başlayacağımı zannediyorsan yanılıyorsun . Derdin ne olduğunu biliyorum artık ve bunun mevsimlerle yada şarkılarla ilgisi yok .

Dert kafa tasımızın ve göğüs kafesimizin içinde . Yani şöyle kafa tasındakiyle  göğüs kafesindeki ayrı telden çalıyorsa = dert … Sana üstesinden gelmesi yada becerebilirsen çözmesi kalıyor işte  . Bir sır vereyim mi üzerinde uğraştıkça çözmesi zorlaşıyor  .Bazen sadece bırakmak , bazen de uzaklaşmak iyi geliyor . Bazen dışardan bazen de sadece zamandan  yardım alıyorsun . Bazen Allaha havale edip , bazen de bir şiir yazıyorsun …

Öyle işte konu dert değil de Sonbahar olsun .. Eylülün son günü bitiyor . Yarın Ekim  başlayacak , sonra da Kasım . Kasım ayı en sevmediğim sevdiğimi ,sonsuza yolladığım ay… Eee ayları yazdık sonbahar dedik ama yazı  çabuk bitti …

Dedim ya dert varsa konuyu ne kadar değiştirmek istersen iste , olmuyor tüm yollar oraya çıkıyor . Çözeriz canım ne olacak sonuçta paylaşmakda çözümün bir parçası değil mi ?

Hadi sevgili okur ne derdin var ? İstersen paylaş . Çözemem belki ama kim bilir ,  belki dinleyerek de çözümün bir parçası olabilirim .

EYLÜL 2021