Yavaş Yavaş

Yavaş yavaş ama kararlı adımlarla ilerliyorum . Birkaç zamandır yapmam gerekenin bu olduğunu biliyordum ama egom bana yapma diyordu . Zavallı onu da anlıyorum hala bir şeylere tutunmaya çalışıyor , böylece bana iyilik  yaptığını sanıyor ama aslında yaptığı şey iyilik değil, korkaklık . Cesur olması gereken her zamanki gibi kendimim .

Tuttum egomun elinden bir kez daha ve attık birlikte ileriye doğru bir adım daha bırakıp bırakmamız gereken son birkaç parçadan birini daha ardımızda ….

Whats up mesajlarını sildim. 2015 yılından beri tutuğum mesajları , resimleri her şeyi . Aramızdaki ilişkinin son 7 yılını yani. Çok anlamsız olmuşlardı zaten , geçmişte yazılan o mesajlar günümüzün gerçekliğine uymuyordu çünkü.

Psikoloğum yanımda olsa ne hissediyorsun diye sorardı bana , ne hissediyorum ? Kendi geleceğime bir adım daha yaklaştığımı hissediyorum. Sanki sırtımdaki yüklerin birinden daha kurtuldum , bir parça daha hafifledim. Sırada çok şey daha var geride bırakmam gereken biliyorum  onları da yakında bırakacağım  . Yavaş yavaş herşeyin zamanı var …

NİSAN 2021