Yine Deli Deli Esiyor Bodrum

Bu yıl Bodrum da çok hiddetli. Olan bitenden hiç memnun değil. Bazen kalkıyor ısınayım artık unutayım herşeyi güldüreyim şu milletin yüzünü diyor. Bazen de yok öyle yağma herkes ektiğini biçecek kimse bedelini ödemeden yazın yüzünü göremeyecek . 

Sonra bir rüzgar bir rüzgar, öyle kuvvetli esiyor ki , karşısında kimseler duramıyor . Kırık kalpleri alıp önüne sağa sola savurup duruyor bu yıl rüzgar Bodrum’da . Sen sonra ara ki bulasın , dağılan parçalarını . Ne mümkün valla bulmak , imkansız .. elinde kalanla yetinmek zorundasın , tamamlayacağım diye uğraşma .

İllede eksiğimi bulacağım , tamamlayacağım kalbimi diye ısrar edersen , yolun senin gibi başka bir savrulmuşa denk düşebilir … O da sıkıntı yani , kendin tam değilken , birde onun parçasını bulmaya çalış …

Yok canım.. artık benlik değil bu işler … Yemezler artık , alırım bende kalanları yaşar giderim kendi kendimle … Uğraşamam başkasının eksiğini gediğini aramakla ,hemde Bodrum’da … Hayırrr BODRUM’CUM sen henüz tanımıyorsun beni , gelmem ben böyle oyunlarına … Sen ancak düşürüsün benim ex koca ve havarileri gibi aklı bir karış havada olan lay lay lomları …. Benim kalbim bu haliyle de sağlam …. Geride kalan parçalarıda yeter , bir 50 yıl daha dimdik yaşamaya . Buyur es hakkındır , ama karışma bana , beklerim ben durulacağın zamanı saygıyla …..

NİSAN 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir