Ne Ağlaması ?

Hadi canım kendim , şöyle bir ağla bakalım , ağla, ağla, ağla, ağla, ağla, ağla, ağla, ağla ,ağla , ağla , ağla, ağla, durma daha çok ağla, ağla, ağla , ağla, durur gibi mi oldun yoksa ? Durmak yok ağlamaya devam .

Hadiiii ağla , ağla, ağla, ağla, ağla, ağla ,ağla, ağla, noldu bi kesildin sanki ? Yok kesilemezsin yüreğin yanıyor ya , çaresizce çırpınıyorsun ya , duramazsın hadi bakalım ağlamaya devam nerde kalmıştık ? Hah ağlıyorduk ağla, ağla , ağla , ağla , ağla, ağla, ağla, ağla .

Eeee ben yazıyorum sen ağlamıyorsun ama bak mızıkçılık mı yapıyorsun yoksa ? Yahu senin ciğerin yanmıyor muydu , sevdiğin adam seni sallamıyormuydu ? Hani sevdiceğim falan diye şiir yazdığın , yere göğe koyamadığın , evladının babası , varlığının temel taşı … eee ne diye sustun sen ? Buna ağlanmaz da neye ağlanır , ağlasana kardeşim.

Aman sen de bi tuhaf çıktın yahu. Hani 3 sn önce mesajına cevap yazmadı diye ağlama krizine gerecektin ya .. Ne oldu ? Yoksa gerçek karakteri mi geldi aklına ? Narsist , egoist , seni hayatın boyunca üzen cinsten olduğu.  Seninle evliyken kırdığı cevizler gerçeği falan mı ?

 Ehh hakkın var tabi , sen ağlayayım deyince ben ağlamana eşlik edeyim diye şey yapmıştım … O zaman ağlamayacaksan kalk, başka bişey yapalım . Günün sonunda BODRUM’DA sın ciciiiiiim . Mis gibi bahçen , mis gibi güneş , mis gibi hava , yeni arkadaşların , yeni hayatın , ohhh sefan olsun . Ha ama sakın kızma bana yani , ne zaman ağlamak istersen ben burdayım , yanındayım .

Neeee ? Ne ağlaması mı ?

Tabi anacım ne ağlaması , benim ki de saçmalık yani . Hadi hadi kalk denizeee ……

MAYIS 2021

Arada bir olur öyle dostlar göz yaşının çağlayacağı tutar , dedim ya ağlamalı gülmeli bir yolculuk bu sonu illaki mutluluğa çıkar.

MART 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir