Bodrum

Kaç sayfa önce yazmıştım hatırlamıyorum , ama tekrar tekrar yazacağım . BODRUM bambaşka bir diyar . Kimini alkole , kimini oksijene ve güneşe  bağımlı kılıyor . Ben daha çok 2.gruptayım , alkolüde seviyorum yerinde ve zamanında , ama o mis gibi hava varya işte o beni benden alıyor . 

Gece kavga gürültü kızılca kıyamet bir rüzgar bir yağmur , alt üst oldum  iflah olmam, yarın Kos’da mı nerede uyanırım artık diye düşünüp uyuryorsun ..  Sonra denizin mavisini bağrına basan  gökyüzüne , parlak ışığıyla eşlik eden güneşli bir sabahla çıkıyor sevgili BODRUM karşına .

Günün devamı ,aşk mı sevdama mı? Şehvet mi coşku mu ? Dans mı müzik mi şiir mi hikaye mi ?…. Seç seçe bilirsen duygudan duyguya coşkudan coşkuya savrulup duruyorsun. 

Bu duyguların sonu hep şükürle geliyor.Rabbim bana yaşattığın bu anlar için sana binlerce yüz binlerce kez teşekkür ederim . Beni bu mavi gök kubbenin , şu cennet manzaranın karşısına koyup ciğerlerimi mis gibi çiçek , deniz , toprak kokusuyla doldurduğun , BODRUM’un bedenimi ve yüreğimi ılık bir battaniye gibi sarıp sarmalayıp yaralarımı iyileştirmesine izin verdiğin için şükürler olsun diye devam ediyor.

Evet burası BODRUM , insanı iyileştiriyor .Ama dikkat herşeyin olduğu gibi buranın da fazlası insana zarar verebilir … Eh orda da iş size düşüyor , yalnız gönlünüzü değil , gözünüzü de açık tutmanız gerekiyor ,her yerde olduğu gibi BODRUM ‘da da çakallar kalbi boş yalnız kadınlar için uluyor … ( ama bu başka bir yazının Konusu ) 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir