Sol Kolum Sol Yanım

Sol kolum uyuşur bazen aklıma geldiğinde bir sevdanın  nasıl yaşanmadığı nasıl karşılık bulmadığı ? Nasıl da kolay vaz geçildiği ? Terayağından kıl çeker gibi nasıl da kapının önüne konulduğu? Nasıl kazanılmak için çabalanmadığı ve nasıl göz göre göre harcandığı. 

Mantığım tüm soruların cevabını tek tek verir , gözümden 1 damla yaş bile düşmez . Hepsinin ama hepsinin nasıl olduğunu ve nasıl bu noktaya geldiğini bilirim zihnimde ruhumda . İşte tam o anda sol kolum uyuşur . Sol yanım sızlamak ister aslında . Acıyor yahu hemde çok acıyor der ama öyle çaresizdir ki acıyı öyle uzun süre burnunun direğine kadar yaşamıştır ki artık hissedemez… Sadece bir uyuşma gelir kalbimden taraf kolumun dirseğe kadar olan kısmına .

Hayat devam etmektedir . Geceler gündüzleri gündüzler geceleri takip eder , mevsimler değişir bazen kar yağar bazen yağmur , çokça rüzgar bu aralar . Nefes alınır verilir hayat yolunda adım adım ilerlemeye devam etmeye çalışılınır .

Ama o sol yan işte bazen bir anı bir duygu bir istek bir neden sorusu düştüğü zaman zihne uyuşur durur. 

Geçer mi peki bu uyuşma ? İllaki geçer . Nereden biliyorsun dersen, sonradan oldu daha önce yoktu , buda gelip geçeceği anlamına gelir.Yani geldiği gibi birgün sessizce gider .

Şimdilik orada duruyor işte. Dilerim birgün ama çokta uzak olmayan bir gün , bir başlık atayım ve şöyle başlayayım yazıma ..

SOL KOLUM ARTIK UYUŞMUYOR BENİM ..

Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir